Vår personal

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal så du kan komma i kontakt med den person eller avdelning som du behöver.

Harås byggvaror

Agnetha Alexandersson

Butiksäljare – järn, färg, inredning

0303 – 79 95 96

agnetha@harasbyggvaror.se

Håkan Davidsson

Säljare/Delägare

0303 – 79 94 83

hakan@harasbyggvaror.se

Butiksansvarig

Butiksansvarig

0303 – 79 94 89

jesper@harasbyggvaror.se

Johan Andersson

Säljare

0303 – 79 94 84

johan@harasbyggvaror.se

John Davidsson

VD/Säljare

0303 – 79 94 82

john@harasbyggvaror.se

Mats Nelson

Logistikansvarig/Delägare

0303 – 79 88 30

mats@harasbyggvaror.se

Tommy Kihl

Försäljningschef – Bygg, Kök, Villor

0303 – 79 94 81

tommy@harasbyggvaror.se

Lysekilsträ

Angelica Bredland

Butiksäljare – järn, färg, inredning

0303 – 79 94 64

angelica@lysekilstra.se

Lotta Kilbo

Butiksäljare – järn, färg, inredning

0303 – 79 94 68

lotta@lysekilstra.se

John Davidsson

VD/Säljare

0303 – 79 94 82

john@harasbyggvaror.se

Svante Marström

Platschef/Byggsäljare/Färg

0303 – 79 95 98

svante@harasbyggvaror.se

Behöver du en offert?